Wywiad

Prace projektowe rozpoczynamy od swobodnej rozmowy, podczas której nasza architektka dowiaduje się o Państwa wymarzonym stylu, o ulubionych materiałach, o kolorach, w których Państwo czujecie się przyjemnie i o prowadzonym trybie życia.

Wizja klienta

Pragniemy by nasi Klienci oddawali w nasze ręce swoje oczekiwania i wizje, które przekujemy na perfekcyjny projekt. Najlepsze efekty aranżacyjne uzyskamy w chwili pełnego zrozumienia oczekiwań Klienta. Dotyczy to zarówno kwestii estetycznych jak i funkcjonalnych. Podczas rozmowy przedstawiamy inspiracje, które ułatwiają wyobrażenie sobie danego pomieszczenia a także pomagamy w określeniu stylu. Scalamy rozliczne wizje i przedstawiamy tablice dekoracyjne, aby upewnić się co do wyboru materiałów.

Wizja projektanta

Wiemy że w umeblowaniu przestrzeni najważniejszy jest dobry plan czyli poprawny układ funkcjonalny. Podstawą tego założenia jest inwentaryzacja z natury*. To na jej podstawie projektant z naszego biura rozmieści meble i akcesoria w kilku możliwych wariantach, na płaskiej planszy w 2d. Po koncepcji, następuje najbardziej wyczekiwany przez Klienta czas, kiedy to przygotowywane są przez nasze biuro wizualizacje. Jest to najlepszy moment by dokonać zmian materiałowych i kolorystycznych.

Dokumentacja techniczna

Następnym etapem jest wykonanie przez nas projektu wykonawczego, na podstawie sporządzonych wcześniej wizualizacji. Zawiera on dokumentację z wszelkimi zmianami budowlanymi takimi jak wyburzenia, przyłącza wod. – kan., detalem mebli, układem elektrycznym, układem posadzek a także widokami ścian w miejscach charakterystycznych.

Nadzór autorski

Jest to dodatkowa opcja dla Klientów, którym brakuje czasu by samodzielnie nadzorować realizację aranżacji lub mieszkają w innym miejscu niż realizowana inwestycja. Pełnimy nadzory wyłącznie na projektowanych przez nas inwestycjach.